Nástrojaři - mechanici / Ostatní pracovníci příbuzní nástrojařům

FirmaHF-Czechforge s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda38 000 Kč až 45 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Průmyslový park 13, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný dle dohody. Pracovní doba: pracovní týden tvoří 5 po sobě jdoucích pracovních dní, začátek v neděli ve 22:00 h v případě noční směny a konec v pátek ve 22:00 h v případě odpolední směny; směny jsou v délce trvání 8 hodin, včetně 0,5 hodinové pauzy na oddych; směny se střídají po týdnu, tj. 1x týden noční směny, 1x týden odpolední směny a 1x týden ranní směny; ranní směna 6:00 h až 14:00 h, odpolední směna 14:00 h až 22:00 h, noční směna 22:00 h až 6:00 h následující den.

Náplň práce:
hledáme pracovníky pro montáž a přípravu nástrojů /zápustek do kovárenské výroby, součástí práce jsou i drobné mechanické opravy a údržba nástrojů, práce je vhodná pro vyučené obráběče, mechaniky či nástrojaře.

Požadujeme:
výuční list v oboru (nejlépe nástrojaři, mechanici), orientace ve výkresech, samostatnost, spolehlivost, ochota učit se.

Nabízíme:
perspektivní zaměstnání, možnost profesního růstu, zázemí stabilní společnosti, 25 dní dovolené (5 dní dovolené navíc), možnost závodního stravování (příspěvek na podnikové stravování), výkonnostní prémie až 35 % základu. Kontakt pro zájemce: v případě zájmu prosíme zašlete profesní životopis e-mailem či poštou na adresu společnosti, přijímáme pouze písemné nabídky.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Průmyslový park 162/13, Cheb - Hradiště, 35002, Česko
mzda, plat (hrubý):38 000 Kč až 45 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování: možnost závodního stravování (příspěvek na podnikové stravování)
  • Dovolená navíc: 25 dní dovolené (5 dní dovolené navíc)
  • Zvláštní prémie: výkonnostní prémie až 35% základu

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:HF-Czechforge s.r.o., IČ: 27365361
datum zveřejnění nabídky práce:16. 02. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Kontakt
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma HF-Czechforge u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 38 000 Kč až 45 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování: možnost závodního stravování (příspěvek na podnikové stravování), Dovolená navíc: 25 dní dovolené (5 dní dovolené navíc), Zvláštní prémie: výkonnostní prémie až 35% základu, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Průmyslový park 162/13, Cheb - Hradiště, 35002, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.